☰ Menu
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
Herb Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach

Poniedziałek 21.01.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Misja

MISJA

 "Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

  1. Podstawowym celem działania szpitala MEDICAM w Gryficach jest udzielenie specjalistycznych i wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych służących służących poprawnie stanu zdrowia, ratowaniu zdrowia i życia w stanach zagrożenia zdrowotnego, zapobieganiu i przeciwdziałaniu powstawania niepełnosprawności i inwalidztwa, profilaktyce i promocji zdrowia, szerzenia oświaty zdrowotnej na rzecz wszystkich potrzebujących takich świadczeń niezależnie od miejsca zamieszkania i narodowości.
  2. Stałe podnoszenie jakości udzielanych świadczeń poprzez kształcenie kadr medycznych i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, oraz mozliwości technicznych udzielania świadczeń zgodnie z nowoczesnymi metodami sztuki medycznej, poprzez wdrażanie obiektywnych systemów kontroli jakości
  3. Racjonalizacja kosztów działalności bieżącej z uwzględnieniem wysokiej jakosci udzielanych świadczeń zdrowotnych, oraz zabezpieczeniem środków inwestycyjnych na dalszy rozwój jednostki i bierzące odtwarzanie infrastruktury i wyposażenia.
Wytworzył:
Krzysztof Sudoł
Udostępnił:
Mikołaj Dorosz
(2003-09-11 13:38:48)
Ostatnio zmodyfikował:
Mariusz Stec
(2012-12-17 11:58:36)
 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X